top of page

Materiální pomoc

Pomůže nám všechno, co pro pejsky jen najdete. :) Kvalitní granule, konzervy, kapsičky, pamlsky, dobrůtky a cokoliv, čím by pejsci mohli naplnit bříško. Moc uvítáme i léky pro pejsky, odčervovací tablety, pipety, hojící mastičky, ale i obvazy a podobné lékařské potřeby.

 

Pomůžou i jakékoliv potřeby pro pejsky - obojky, postroje, vodítka, oblečky, hřebeny, pelíšky, deky, boudy, savé podložky, hárací kalhotky, matrace, ručníky, staré povlečení, polštáře a mnoho dalších věcí. 

Věci nám můžete buď poslat na naší adresu nebo se můžeme domluvit na osobním předání v Praze a okolí, případně i jinde.

Finanční pomoc

Finanční pomoc je pro nás také velmi důležitá, abychom mohli pomáhat dál. Jelikož pomáháme ve velkém a v různých zemích, často je pro nás náročné vše poplatit. 

Můžete přispět i naším chovatelkám na jejich osobní bankovní účty. :)

psi bez hranic
qr platba

131-2457960297/0100

IBAN: CZ63 0100 0001 3124 5796 0297

Přispějte naším chovatelkám

Milena Malesevic

Milena Malesevic

WhyDonate projekt

Gabriella a Anna

Gabriella a Anna

Paypal: pomocsapicama@gmail.com

Cristina Ristici

Cristina Ristici

IBAN: RO03BTRLRONCRT0371823301

Pomozte nám vybudovat zázemí pro nechtěné pejsky

Naše organizace se zabývá záchranou a pomocí psům v nouzi. Působíme na základě dočasných péčí a zároveň spolupracujeme s jinými organizacemi a azyly i mimo ČR. Bohužel jsme doteď neměli možnost vlastního zázemí a umístění pejsků v ČR, ale naskytla se nám možnost to změnit. 

 

Ve spolupráci s Hand for help můžeme mít společné prostory pro pejsky na jejich pozemku, kde budou mít vlastní výběh, kotce, potřebnou péči a dokonce i převýchovu a socializaci problémovějších jedinců. Pomůže to hlavně pejskům, kteří potřebují akutní péči nebo umístění. Jsme za to nesmírně vděční a nyní potřebujeme pomoc i od vás, aby se nám podařilo to uskutečnit.

 

Finance použijeme na:

  • Přípravu pozemku a jeho zabezpečení 

  • Dva kotce vhodné i pro agresivní psy

  • Stavební materiál

  • Vybavení výběhu a boudy